دکتر رضا بوستانی مشهد

دکتر رضا بوستانی

دکتر رضا بوستانی، متخصص مغز و اعصاب و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد است. ایشان دوره فلوشیپ بیماری‌های نوروموسکولار و الکترومیوگرافی را در آمریکا گذرانده و همچنین دوره تکمیلی میولوژی را در فرانسه و دوره‌های SFEMG و پتانسیل‌های فراخوانده را در ژاپن به پایان رسانده است. در حال حاضر، صبح‌ها در کنار آموزش دانشجویان، به فعالیت‌های درمانی و پژوهشی مشغول هستند و عصرها در مطب شخصی خدمت رسانی به بیماران عزیز می‌کنند. از بعد آموزشی، در مرتبه دانشیاری دانشگاه قرار دارند. به علاوه، در زمینه تخصصی خود، مقالات ISI بسیاری را منتشر کرده و در کنار تألیف کتاب، پایان‌نامه‌های تخصصی مختلفی را نیز هدایت و به سرانجام رسانده‌اند.

 

🏥 آدرس مطب : مشهد، خیابان کوهسنگی، تقاطع الندشت، ساختمان پزشکان فراز، طبقه ۲
☎️ تلفن مطب: 38401645-051

📅 روزهای کاری : شنبه تا چهارشنبه

⏰ ساعت کاری : 16 الی 21

رزرو نوبت

به دلیل تقاضای بالای افراد، دریافت نوبت از مطب دکتر رضا بوستانی بسیار دشوار است. برای دریافت نوبت می‌توانید به وبسایت دکتر بوستانی به آدرس drboostani.ziteb.com مراجعه کنید و وقت خود را رزرو کنید. در ضمن، برای راحتی شما، اگر نیاز فوری به ملاقات با پزشک دارید، ما می‌توانیم به شما کمک کنیم و نوبت را برای شما رزرو کنیم.

برای درخواست رزرو نوبت از طریق تیم ما، از دکمه‌های زیر استفاده کنید و پیام خود را از طریق واتساپ یا تلگرام ارسال کنید. همکاران ما شما را راهنمایی خواهند کرد. دریافت نوبت از دکتر بوستانی مشهد ، متخصص مغز و اعصاب فلوشیپ فوق تخصصی نوروماسکولار و الکترومیوگرافی، به سرعت انجام خواهد شد.

 

⏰ اولویت با افرادی است که سریعتر درخواست خود را ثبت کنند، پس همین حالا با لمس دکمه زیر به واتساپ یا تلگرام پیام دهید.

* این سامانه هیچگونه ارتباطی با مطب‌ها، بیمارستان‌ها، سازمان‌ها و دیگر نهادها ندارد.

دکمه تماس با ما واتساپ دکتر عباسی مشهد

Leave a comment