دکتر علی بهاری

دکتر علی بهاری، فوق تخصص بیماری‌های گوارش، کبد، کیسه صفرا و اندوسکوپی بزرگسالان است.مطب دکتر بهاری در مشهد است. ایشان پس از پایان دوره پزشکی عمومی در سال ۱۳۷۲ در دانشگاه علوم پزشکی مشهد، تخصص خود در بیماری‌های داخلی را در سال ۱۳۷۹ اخذ کرده‌اند. دکتر بهاری در حال حاضر در مرتبه دانشیاری دانشگاه می‌باشند. صبح‌ها در کنار امر آموزش دانشجویان، به فعالیت‌های درمانی و پژوهشی مشغول هستند و عصرها در مطب شخصی خدمت رسانی به بیماران عزیز می‌کنند.

از منظر پژوهشی، دکتر بهاری مقالات ISI بسیاری را در زمینه تخصصی خود منتشر کرده‌اند و به سرانجام رسانده‌اند. همچنین پایان‌نامه‌های تخصصی مختلفی را نیز هدایت نموده اند.

🏥 آدرس مطب : مشهد،خیابان کوهسنگی ۸، ساختمان پزشکان نیکان، طبقه ۳
☎️ تلفن مطب: ۰۵۱۳۸۵۴۵۵۸۴ – ۰۵۱۳۸۵۳۹۷۵۴

📅 روزهای کاری : شنبه تا چهارشنبه

⏰ ساعت کاری : بعد از ظهر

رزرو نوبت

با توجه به درخواست بالای افراد، دریافت نوبت از مطب آقای دکتر علی بهاری بسیار مشکل میباشد. جهت دریافت نوبت خودتان نیز میتوانید به سایت نوبت دهی دکتر بهاری به آدرس drbahari.ziteb.com مراجعه فرمایید.همچنین اگر نیاز به مراجعه سریع به پزشک دارید ما میتوانیم این نوبت را برای شما سریعا دریافت کنیم.

برای درخواست دریافت نوبت توسط همکاران ما می‌توانید با استفاده از دکمه های زیر متن از طریق واتساپ یا تلگرام پیام دهید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.
دریافت نوبت دکتر علی بهاری مشهد متخصص گوارش و کبد در اسرع وقت انجام میپذیرد.

شماره تماس: 893 83 83 0902 (در تلگرام یا واتساپ پیام داده شود)

 

* این سامانه هیچگونه ارتباطی با مطب ها، بیمارستان ها، سازمان ها و دیگر ارگان ها ندارد.

اولویت با کسانی است که زودتر درخواست خود را ثبت کنند پس همین الان با لمس دکمه زیر به واتساپ یا تلگرام پیام دهید.

دکمه تماس با ما واتساپ دکتر عباسی مشهد

Leave a comment