دکتر لیلی حفیظی مشهد

دکتر لیلی حفیظی

دکتر لیلی حفیظی، یک جراح و متخصص زنان و زایمان و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد است. او دوره فلوشیپ جراحی‌های لاپاراسکوپی زنان را در دانشگاه علوم پزشکی تهران گذرانده است. در حال حاضر در صبح‌ها به آموزش دانشجویان می‌پردازد و همچنین در فعالیت‌های درمانی و پژوهشی مشغول است. عصرها نیز در مطب شخصی خود خدمت رسانی به بیماران عزیز می‌کند. او در مرتبه دانشیاری دانشگاه واقع شده است و در زمینه تخصصی خود، مقالات ISI بسیاری را منتشر کرده و در کنار آن، کتاب‌ها و پایان‌نامه‌های تخصصی را هدایت نموده و به سرانجام رسانده است.

🏥 آدرس مطب : مشهد، بلوار احمدآباد، احمدآباد ۸، نبش عدالت ۱، ساختمان لقمان، طبقه ۲
☎️ تلفن مطب: 38479855-051

📅 روزهای کاری : یکشنبه و سه شنبه

⏰ ساعت کاری : بعد از ظهر

رزرو نوبت

به دلیل تقاضای فزاینده از سوی افراد، دریافت نوبت از مطب خانم دکتر لیلی حفیظی بسیار مشکل شده است. شما می‌توانید به وبسایت دکتر لیلی حفیظی در آدرس drhafizi.ziteb.com مراجعه کنید و وقت خود را رزرو کنید. همچنین، در صورت نیاز فوری به ملاقات با پزشک، ما می‌توانیم به شما کمک کنیم و نوبت را برایتان رزرو کنیم.

برای درخواست رزرو وقت از طریق تیم ما، از دکمه‌های زیر استفاده کنید و پیام خود را از طریق واتساپ یا تلگرام ارسال کنید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند. دریافت نوبت از دکتر حفیظی متخصص زنان، زایمان و نازایی و فلوشیپ جراحی لاپاراسکوپی در مشهد، با سرعت بالا انجام خواهد شد.

 

⏰ اولویت با افرادی است که سریعتر درخواست خود را ثبت کنند، پس همین حالا با لمس دکمه زیر به واتساپ یا تلگرام پیام دهید.

* این سامانه هیچگونه ارتباطی با مطب‌ها، بیمارستان‌ها، سازمان‌ها و دیگر نهادها ندارد.

دکمه تماس با ما واتساپ دکتر عباسی مشهد

Leave a comment