دکتر محسن نعمتی

دکتر محسن نعمتی متخصص تغذیه در مشهد است. ایشان فارغ التحصیل از کالج سلطنتی لندن (Imperial College London) و عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد می‌باشد. ایشان از اواخر سال ۹۲ تصمیم به دایر نمودن مطب خصوصی گرفته و قبل از تحصیل در مقطع دکتری تخصصی تغذیه، پزشکی عمومی را از سال ۶۵ تا ۷۳ در دانشگاه علوم پزشکی مشهد گذرانده است. تجربه پزشکی و تخصصی تغذیه او امکان رفع مشکلات طبی و همزمان مشاوره‌ تغذیه‌ای را برای بیماران فراهم می‌آورد.

مطب ایشان جهت تکمیل ارائه خدمت به نحو مطلوب، مطابق با استانداردهای جهانی، مجموعه‌ای از خدمات را در آن واحد ارائه می‌دهد. این خدمات عبارتند از: بررسی‌های تن‌سنجی، ارزیابی ترکیب بدن با استفاده از دستگاه آنالیز ترکیب بدن (Body Mass Index)، درصورت نیاز بررسی عادات غذایی با فرم ارزیابی بسامد خوراک (FFD)، ارائه رژیم درمانی، راهنمایی‌های تغذیه‌ای توسط کارشناسان تغذیه، برنامه‌ریزی و مشاوره ورزشی توسط دکتر فیزیولوژی ورزشی و همچنین انجام لاغری موضعی با استفاده از دستگاه‌های مخصوص توسط کارشناسان مربوطه.

 

🏥 آدرس مطب : خراسان رضوی، مشهد،بلوار احمدآباد، نبش خیابان پرستار (احمدآباد۲)،طبقه فوقانی آزمایشگاه دکتر مؤید
☎️ تلفن مطب: ۰۵۱۳۸۴۶۰۳۲۰

⏰ ساعت کاری : 4 بعد از ظهر الی 9:30 شب

رزرو نوبت

با توجه به درخواست بالای افراد، دریافت نوبت از مطب آقای دکتر نعمتی در مشهد بسیار مشکل میباشد. جهت دریافت نوبت خودتان نیز میتوانید به سایت دکتر محسن نعمتی به آدرس drnematy.com مراجعه فرمایید.همچنین اگر نیاز به مراجعه سریع به پزشک دارید ما میتوانیم این نوبت را برای شما دریافت کنیم.

برای درخواست دریافت نوبت توسط همکاران ما می‌توانید با استفاده از دکمه های زیر متن از طریق واتساپ یا تلگرام پیام دهید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.
دریافت نوبت دکتر محسن نعمتی متخصص تغذیه مشهد در اسرع وقت انجام میپذیرد.

 

* این سامانه هیچگونه ارتباطی با مطب ها، بیمارستان ها، سازمان ها و دیگر ارگان ها ندارد.

اولویت با کسانی است که زودتر درخواست خود را ثبت کنند پس همین الان با لمس دکمه زیر به واتساپ یا تلگرام پیام دهید.

دکمه تماس با ما واتساپ دکتر عباسی مشهد

معرفی بخش لاغری موضعی

بخش لاغری موضعی با دستگاه

بخش لاغری موضعی، زیر نظر دکتر محسن نعمتی از سال 13۹۳ شروع به کار کرده است و برای مراجعین مطب که پس از یک دوره کاهش وزن، شاهد افتادگی و شلی پوست در نواحی شکم، پهلو، ران و بازو می‌شوند، این امکان فراهم شده است تا با کمک دستگاه‌های مختلف به کاهش سایز مورد نظر و سفت شدن پوست خود دست یابند. مراجعین پس از مشورت با دکتر نعمتی، به این بخش مراجعه می‌کنند. اپراتور بخش لاغری موضعی، پس از گرفتن شرح حال و بررسی وزن و قد و اندازه‌گیری سایز ناحیه مورد نظر، تشکیل پرونده می‌دهد و جلسات و ساعات حضور برای درمان را با توجه به شرایط مراجعه‌کننده برنامه‌ریزی می‌کند. در طول حدود ده جلسه درمان، سایز مراجعه‌کننده و میزان چربی‌های ناحیه تحت درمان، توسط دستگاه آنالیز ترکیب بدن به طور مرتب اندازه‌گیری می‌شود. کاری که لازم است خود مراجعه‌کننده انجام دهد، پس از مراجعات منظم و تکمیل دوره درمان، رعایت نکاتی است که اپراتور دستگاه توضیح می‌دهد، که شامل یک فعالیت بدنی 30 تا 40 دقیقه‌ای، حداقل سه بار در هفته، و رعایت یک رژیم کم‌چرب در طول مدت درمان می‌شود. پس از اتمام دوره درمان انتظار کاهش سایز 8 تا 10 سانتی‌متری در ناحیه شکم و پهلو، و حدود 6 سانت در ناحیه دو تا ران، یا دوتا بازو خواهیم داشت.

از چه دستگاه‌هایی در بخش لاغری موضعی استفاده می‌شود؟

از مهم‌ترین دستگاه‌های موجود در بخش لاغری موضعی می‌توان به دستگاه کویتیشن (Cavitation) و همچنین دستگاه شاک ویو (Shockwave) اشاره کرد.

 1. کویتیشن (Cavitation) یک روش جدید و بدون نیاز به جراحی برای کم کردن چربی است و هیچ نیازی به بستری شدن، مرخصی از کار و سپری شدن دوره نقاهت ندارد. در کویتیشن از امواج فراصوتی با فرکانس پایین استفاده می‌شود. امواج فراصوتی از طریق پوست، مستقیماً به بافت چربی نفوذ کرده و با تشکیل حباب‌های کوچکی، به دیواره سلو‌ل‌های چربی فشار وارد می‌کند و چربی به مایع تبدیل می‌شود. سپس این مایع بوسیله سیستم لنفاوی و ادراری به راحتی از بدن خارج می‌شود. بیشترین نواحی دارای چربی اضافه شکم، پهلوها، ران‌ها و بازوان است.
 2. امواج اکوستیک (Acoustic wave) امواج صوتی ویژه‌ای هستند که مشخصه بارز آن‌ها فشار با دامنه بالاست، این امواج در طبیعت نیز وجود دارند مانند انرژی ناشی از رعد و برق. امواج اکوستیک سال‌هاست برای مصارف درمانی مانند سنگ‌شکنی کلیه مورد استفاده قرار می‌گیرند. سیستم Acoustic wave پس از چندین دهه حضور در درمان‌های پزشکی، با قدرت و پایه‌ای علمی و با عنوان Acoustic Wave Therapy (AWT) به حوزه پوست و زیبایی نیز راه یافته است. این سیستم از نظر ساختاری، در واقع مدل کم فشارتر سیستم‌های سنگ‌شکنی است، و امروزه علاوه بر درمان سلولیت و رفع مشکلات پوست و زیبایی، در درمان انواع بیماری‌های عضلانی و اسکلتی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند، دارای تاییدیه FDA (انجمن غذا و داروی آمریکا) بوده و سال‌هاست در مراکز درمانی سطح دنیا استفاده می‌شود.برای گرفتن نتایج بهتر جهت از بین بردن چربی‌ها و کاهش سایز، از درمان‌های تکمیلی نیز در بخش لاغری موضعی استفاده می‌شود.این درمان‌ها عبارتند از:
  • آر-اف لیپولیز (RF Lipolysis)
  • آر-اف لیفت (RF Lift)
 3. امواج رادیوفرکانسی (Radio Frequency) از جنس امواج رادیویی می‌باشند با فرکانس بالا که در پزشکی برای سفت شدن و لیفتینگ پوست و لیپولیز بافت چربی مورد استفاده قرار می‌گیرند. این امواج ضمن عبور از بدن، مولکول‌های آب را نیز حرکت می‌دهند، حرکت مولکول‌های آب با فرکانس بالا سبب سایش آن‌ها به هم و ایجاد اصطکاک می‌شود. اصطکاک هم گرما تولید می‌کند و هم دمای محیط را افزایش می‌دهد٬ در نتیجه چربی‌سوزی انجام می‌شود. از انرژی پایین این امواج برای لیفتینگ پوست و از انرژی‌های بالاتر برای لیپولیز بافت چربی استفاده می‌شود. تعداد جلسات برای لیپولیز یا لیفتینگ پوست ۸ تا ۱۰ جلسه می‌باشد که درمان نگهدارنده هر 4 تا 8 هفته یکبار انجام می‌شود.در بخش لاغری موضعی، خدمات جوان‌سازی پوست نیز ارائه می‌گردد، که عبارتند از:
  • میکرودرم
  • التراسونیک
  • گالوانیک
  • های فرکانس
  • پتر

  که این خدمات جهت کاهش چین و چروک و افتادگی پوست صورت، کاهش لکه‌های پوستی، روشن شدن پوست صورت، جمع شدن منافذ باز پوست، پاک‌سازی و آب‌رسانی، رفع پف و تیرگی زیر چشم و سفت شدن سینه ارائه می‌شود.

عملکرد دستگاه‌های جوان‌سازی صورت

 1. میکرودرم ابریشن

  اثرات:

  • کاهش لکه‌های مربوط به زخم‌ها و آکنه‌های قدیمی
  • کاهش لکه‌های مربوط به سالمندی
  • کاهش چین و چروک‌های ظریف پوست
  • کاهش لکه‌های حاملگی و آفتاب سوختگی

  روش انجام کار:

  با استفاده از دستگاه میکرودرم و پاشیدن پودر اکسید آلومینیوم بر روی پوست، لایه‌برداری میکرونی پوست بوسیله سایش آن انجام می‌شود. اثرات درمان را می‌توان در طی 6 جلسه و با فاصله یک ماه مشاهده کرد، که البته با یک جلسه نیز آثار مثبت آن کاملا مشهود است.

 2. التراسونیک

  التراسونیک صورت می‌تواند در افراد و پوست‌های مختلف نتایج متفاوتی داشته باشد. اگرچه این درمان اثر موقتی و فوری در کاربرد روزانه دارد اما نتایج پایدار و طولانی‌تری نیز ایجاد خواهد کرد. این اثرات عبارتند از:

  • تحریک گردش خون و کمک به جریان لنفاوی
  • پاکسازی سموم
  • سفت کردن پوست صورت، گردن و بدن
  • کاهش چین و چروک، پف و کبودی دور چشم
  • کاهش آکنه و لک
  • کاهش التهاب

  روش انجام کار:

  امواج التراسوند از طریق دستگاه به لایه زیرین پوست نفوذ کرده و با ضرباتی که به پوست وارد می‌کند، منافذ آن را پاکسازی کرده و باعث پاکیزگی و روشن و باطراوت شدن پوست می‌گردد.همچنین، این امواج جریان گردش خون را افزایش داده و باعث می‌شود آب و چربی انباشته شده در موضع پراکنده شود و در نتیجه پف و سیاهی زیر چشم تدریجا از بین برود. در طی 10 جلسه مراجعه هفتگی اثرات درمان را می‌توان به مرور مشاهده کرد.

 3. گالوانیک

  اثرات:

  • آزاد کردن اکسیژن
  • کوچک کردن منافذ پوست
  • تسکین التهاب و کاهش گردش خون
  • استحکام و بهبود بافت پوست
  • ایجاد گرما و تسکین پایانه‌های عصبی

  روش انجام کار:

  جریان گالوانیک، جریانی است مستقیم، ثابت و با ولتاژ پایین که توسط غلتک‌های فلزی دستگاه به داخل پوست نفوذ می‌کند. این جریان همچنین کمک می‌کند که مواد مفید ژل‌ها و محلول‌های مناسب، توسط یون‌های ایجاد شده، جذب پوست شود. برای پوست نرمال، مراجعه‌کننده باید حداقل یکبار در هفته و به مدت سه هفته مراجعه داشته باشد. پوست‌های چرب و متراکم تا حدودی به درمان بیشتری احتیاج دارند. بعد از آن به فاصله دو هفته‌ای می‌توان درمان را ادامه داد.

 4. های فرکانس

  اثرات:

  • بهبود وضعیت چربی پوست، در پوست‌های چرب
  • بهبود چربی و شوره سر

  روش انجام کار:

  با استفاده از دستگاه “های فرکانس”، جریان الکتریکی با آمپر پایین و اثر آن بر گاز آرگون روی پوست کار می‌شود. برای تکمیل این درمان حداقل یک جلسه و حداکثر ده جلسه مراجعه نیاز است.

 5. پتر (تغییر سایز پستان)

  اثرات و روش انجام کار:

  این دستگاه با ایجاد مکش و پالس‌های قابل تنظیم، باعث رشد و بزرگ شدن سینه و نوک پستان و همچنین سفت شدن سینه می‌شود. این درمان کاملا ایمن و بی‌خطر بوده و بدون درد می‌باشد. دستگاه، بافت سینه را با تحریک چربی و مایعات بافتی (به عنوان مهم‌ترین عامل بزرگ شدن سینه) تقویت کرده و حجم سینه را افزایش می‌دهد. همچنین تحریک سینه باعث افزایش برخی هورمون‌های زنانه می‌شود که به رشد سینه کمک می‌کند. تعداد جلسات درمان 16 جلسه، با فاصله یک روز در میان خواهد بود.

Leave a comment